• Paletové vozíky

  • Paletové vozíky (paleťáky)

PALETOVÉ VOZÍKY

Paletové vozíky (paleťáky) umožňují jednoduchou a rychlou manipulaci ve skladech, kontejnerech, vagónech, nákladních automobilech, atd. Paletové vozíky jsou standardně vybaveny dvojitým řídícím kolem a jedním, nebo dvěmi tandemovými výkyvnými pojezdovými koly ve vidlicích vozíku. Pro jednoduché zajíždění a vyjíždění z palet jsou dále vybaveny náběhovými kladkami umístěnými před a za pojezdovými koly. Mimo standardní délky lyžin 1150 mm je možné dodat variantu délky, šířky nebo speciálního provedení dle potřeb zákazníka. Dodávané délky paletových vozíků 600-2500mm.

Paletové vozíky, paletové vozíky s rychlozdvihem, paletové vozíky nerezové, paletové vozíky snížené, paletové vozíky s váhou,  paletové vozíky s brzdou, paletové vozíky nůžkové, speciální provedení


Paletový vozík CP25


Stabilní a robustní paletový vozík se zvedací silou 2,5 t pro denní nasazení.
Plně hydraulické zvedání i spouštění.
Robustní rám a plně hydraulické zařízení pro zvedání i spouštění, lehce jdoucí hydraulická pumpa. Rám a vidlice ve stabilní a odolné konstrukci.
Ergonomicky tvarovaná oj s doplňkovým potažením gumovou hmotou . Mazací místa samozřejmostí.

cp25

Nosnost:2500 Kg
Délka:800-900-1150 mm
Výška zdvihu:200 mmPaletový vozík CP20

Paletový vozík je určen pro manipulaci s paletovaným materiálem na rovném povrchu jako jsou podlahy v halách nebo na asfaltu/ zámkové dlažbě venku.
Ideální pomocník k manipulaci s materiálem v lehčích provozech.
Provedení paletového vozíku: polyuretanová kola ( řídící ), polyuretanová kola ( pojezdová ), jemné spouštění hydrauliky i při nejvyšší možné zátěži, táhla z plného materiálu.


cp20

Nosnost:2000 Kg
Délka:1150 mm
Výška zdvihu:200 mmNužkový paletový vozík CP10 NV

Paletové vozíky řady CP 10 NV jsou ideální k ergonomické manipulaci se zbožím.
Lze použít jako zdvihací stůl.
Paletový vozík má kvalitní tříchodý píst, jehož zdvih se jednoduše ovládá manuálně pumpováním oje.

cp10

Nosnost:1000 Kg
Délka:1150 mm
Výška zdvihu: 800 mm